StrategiaPrezentujemy wynik naszych działań jakim jest dokument "Strategia rozwoju produktów lokalnych EGO 2014-2020". Do odczytania dokumentu potrzebna jest przeglądarka plików PDF np. Acrobat Reader lub Foxit Reader.

affiliate link trace | 【国内4月24日発売予定】ナイキ ウィメンズ エア アクア リフト 全2色 - スニーカーウォーズ

Szanowni Państwo,

za nami ostatni juz etap konsultacji społecznych, organizowanych przez Mazurskie Stowarzyszenie Lotnicze na terenie EGO w ramach projektu PRODUKTY LOKALNE EGO. Dziękujemy za aktywny udział w tych spotkaniach, za wymianę informacji, "dobrych praktyk", a także za zwrócenie uwagi na rzeczy, które należałoby usprawnić, poprawić czy nagłośnić.

Wynikiem konsultacji będzie debata publiczna, zaplanowana na miesiąc maj 2014, o której terminie poinformujemy w przyszłym tygodniu. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w ww wydarzeniu.

 

latest Running Sneakers | Women's Nike Air Force 1 Shadow trainers - Latest Releases , Ietp

Kolejny etap konsultacji za nami. Mieszkańcy i sympatycy miejscowości i okolic Dubeninek, Orzechowa oraz Wieliczek spotkali się w dniach 27-28.03.2014 w ramach spotkań, realizowanych w ramach projektu PRODUKTY LOKALNE EGO. Obserwujemy coraz większe zaangażowanie i zainteresowanie działaniami projektowymi. Uczestnicy konsultacji żywiołowo dyskutują na temat sposobów rozwoju produktów lokalnych, a nawet przynoszą ze sobą przykłady pracy swoich rąk i umysłów.

Kolejne konsultacje odbędą się:

15.04.2014 - godz. 9.00 - Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich,

15.04.2014 - godz. 13.00 - Urząd Gminy w Kowalach Oleckich

16.04.2014 - godz. 9.00 - Gminny Ośrodek Kultury w Kalinowie

Serdecznie zapraszamy :)

Sportswear free shipping | Autres

Czytaj więcej: Aktywnie na rzecz produktów lokalnych

Jako MSL bierzemy aktywny udział wraz z grupą działania Lider w EGO w tworzeniu strategii produktów lokalnych EGO przez współorganizację konsultacji społecznych w poszczególnych gminach powiatów Ełk ,Gołdap, Olecko.
Celem naszym jest też pokazanie tychże produktów od strony lotniczej.

Running sport media | adidas poccnr jumper dress pants size

Czytaj więcej: Produkt lokalny widziany z góry

Szanowni Państwo,

Mazurskie Stowarzyszenie Lotnicze wraz ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania "Lider w EGO" serdecznie zapraszają mieszkańców obszaru EGO, na kolejny etap konsultacji społecznych, podczas których  będzie możliwość przedstawienia swoich oczekiwań odnośnie kierunków rozwoju obszaru, co z kolei przełoży się na ostateczne zapisy dokumentu, będąc tym samym odpowiedzią na istniejące problemy lokalnej społeczności.

Poniżej ramowy plan konsultacji:

27.03.2014r., godz. 9.00 - Dubeninki, Gminne Centrum Kultury

27.03.2014r. godz. 13.00 - Orzechowo (gm.Stare Juchy), świetlica wiejska ZMIANA

28.03.2014r., godz. 9.00 - Wieliczki, Urząd Gminy ZMIANA

trace affiliate link | Nike Dunk - Collection - Sb-roscoff